Privataus kapitalo elektros įrangos projektavimo ir montavimo paslaugas teikianti bendrovė “Fiat Lux” buvo įkurta 1993 m. Per savo gyvavimo laikotarpį bendrovė užėmė aukštą poziciją tarp Lietuvos statybos įmonių tiek vykdomų darbų apimtimi, tiek darbų kokybe bei atlikimo terminais.
Įmonės strategija nukreipta į pastovų teikiamų paslaugų kainos ir kokybės santykio gerinimą. Šiam tikslui įgyvendinti sukurta optimali organizacinė UAB “Fiat Lux” struktūra, suburta aukštos kvalifikacijos specialistų komanda.
Mes siūlome sprendimus, kurie mūsų klientams suteikia galimybę greitai, paprastai ir efektyviai pasiekti jų užsibrėžtų tikslų. Įgyvendiname naujas idėjas – kuriame modernius produktus ir paslaugas, kurie suteikia klientams didesnes galimybes, geriau ir greičiau patenkina jų poreikius.
Šiandien UAB “Fiat Lux” dirba virš 100 profesionalių darbuotojų, nuolat keliančių savo kvalifikaciją. Bendrovė yra atestuota įmonė, turinti visus savo teikiamoms paslaugoms reikalingus leidimus, atestatus ir licencijas. Siekdama užtikrinti pastovią teikiamų paslaugų kokybę įmonė įsidiegusi kokybės vadybos sistemą pagal tarptautinio kokybės vadybos standarto ISO 9001:2001 reikalavimus ir turi tai patvirtinantį Lietuvos Standartizacijos Departamento išduotą sertifikatą.